Odwiedziny ze szkoły

Wczorajszy dzień rozpoczęliśmy jak każdy inny zjedliśmy śniadanie, umyliśmy zęby wyruszyliśmy do swoich miejsc pracy ciekawi tego czego dziś się nauczymy. Nasz opiekun poinformował nas na grupie, że będzie wizytacja. Przyjęliśmy wiadomość z dużym uśmiechem na twarzy zwłaszcza, że jesteśmy bardzo zżyci z Panią Koordynator Agnieszka Niedziela.

O godzinie 18:30 wizytacja przeszła po pokojach aby sprawdzić w jakich warunkach żyjemy wraz z oficjalnym zaproszeniem Pani Dyrektor Doroty Wilińskiej na lody po spotkaniu grupowym, które odbyło się w największym pokoju chłopców. Byliśmy zaskoczeni tą niespodzianką i było nam bardzo miło.

Około godziny 19 wyszliśmy wraz z Panią dyrektor i Panią Niedzielą na mały spacer wzdłuż głównej promenady w mieście Gżira. W między czasie zaszliśmy na obiecane lody, pokazaliśmy Pani Dyrektor ciekawe miejsca na Malcie i odprowadziliśmy ja wzdłuż promenady.

Ogółem zaliczamy ten dzień do udanych, Pani dyrektor wraz z Panią Agnieszką spędzą kolejne 5 dni na Malcie razem z nami.